Witamy na InfoKomp!

Najciekawsze artykuły w jednym miejscu!

Siła internetu

Siła internetu

cms

Jesteś właścicielem firmy? Masz pomysł na biznes? Musisz więc zdawać sobie sprawę z tego, jak kluczowe dla optymalnego rozwoju przedsiębiorstwa są w dzisiejszych czasach wszelkie działania w sieci. Dobrze zaprojektowana strona, przyjazna i atrakcyjna dla użytkownika, a więc potencjalnego klienta, może stanowić klucz do sukcesu. Nie każdy jednak na projektowaniu stron się zna, zresztą wcale nie musi. Na rynku są przecież dziesiątki wygodnych rozwiązań, które ułatwią Ci sprawę, tylko co dalej? Tutaj do gry wkracza oprogramowanie CMS.

Oprogramowanie CMS – co to takiego, do czego służy?

To oczywiste, że jako administrator strony powinieneś mieć możliwość edytowania i konfiguracji licznych elementów. Nie chodzi tu jednak tylko o drobne zmiany wizualne czy edycję lub dodawanie nowych treści. Każde dobre oprogramowanie CMS powinno umożliwiać również zmiany techniczne, które wpływają na SEO i SEM, a więc odgrywają kluczową rolę, jeśli chodzi o widoczność Twojej strony w wyszukiwarkach internetowych! Takie i wiele innych możliwości znajdziesz na stronie: www.thinq.pl/CMS.

Dlaczego my?

Firma Thinq to przemyślane rozwiązania z branży IT. Wśród naszych licznych usług oferujemy między innymi autorskie oprogramowanie CMS przeznaczone do budowania dedykowanych rozwiązań, które wymagają indywidualnego podejścia oraz elastyczności. Do naszych funkcji należą także: edytor treści i obrazków bogaty w możliwości takie same jak w Microsoft Word, łatwa obsługa za pomocą myszki, przyjazne adresowanie, możliwość rozbudowy o dowolne moduły funkcjonalne czy wielojęzyczny panel administracyjny, dzięki któremu będziesz mieć możliwość pracy przy serwisach bez względu na ich język. Nadrzędnymi wartościami są dla nas skalowalność i bezpieczeństwo. Dzięki temu, że nasz system jest wykonany w technologii Microsoft.NET, użytkownicy nie będą mieli problemu z jego obsługą. Stawiamy na intuicyjne i proste rozwiązania, równocześnie dając naszym klientom wyjątkowe możliwości, których nie znajdą nigdzie indziej.

Tomasz Szymula

Comments are closed.