Witamy na InfoKomp!

Najciekawsze artykuły w jednym miejscu!

Profesjonalne programy do tworzenia etykiet

Profesjonalne programy do tworzenia etykiet

Udogodnienie do nadrukowania etykiet

Producenci starają się ułatwić korzystanie ze swoich produktów użytkownikom, którzy zgłaszają zapotrzebowanie na dogodne warunki tworzenia etykiet. Z tego też względu na rynku dostępne są liczne wersje oprogramowania, które pozwalają na projektowanie kodów kreskowych, naklejek i wielu innych materiałów. Programy są tak dopracowane, aby przyspieszyć ich wytwarzanie, wystarczy kilka kliknięć, aby wydruk mógł odbywać się na każdym sprzęcie do drukowania działającym pod systemem Microsoft Windows.

Narzędzia usprawniające pracę

Specjalistyczny program do tworzenia etykiet obsługują kody jednowymiarowe tj. 2W i 4W, a także dwuwymiarowe, kody hybrydowe czy też Swiss QR Code. Przykładowo etykiety Label Writer powstają w ten unowocześniony i dodatkowo uproszczony sposób. Oprogramowania tego typu pozwalają na usprawnienie pracy już od pierwszego użycia. Nadruki mogą zawierać wiele złożonych informacji i składać się z wielu elementów.

Funkcjonalności programów do tworzenia etykiet

Za pośrednictwem programu można w dowolny sposób spersonalizować etykiety. Mogą zawierać tekst, piktogramy, linie, obrazy, prostokąty, elipsy, szablony xlsx, szablony rtf oraz kody kreskowe. W najnowszych aktualizacjach, oprogramowanie jest w stanie wydrukować polskie znaki diakrytyczne. Pozwalają także na optymalizację prędkości wykonywania nadruków. W najnowszych wersjach programów istnieje możliwość przenoszenia licencji na inne stanowiska już z poziomu samej aplikacji.

Tomasz Szymula