Witamy na InfoKomp!

Najciekawsze artykuły w jednym miejscu!

Czym charakteryzują się etykiety Label Writer?

Czym charakteryzują się etykiety Label Writer?

Oryginalne taśmy do drukarek Label Writer

Etykiety Label Writer są wykonane z trwałego papieru i przeznaczone do użytku do drukarek stacjonarnych. Powstają w wyniku tzw. druku termicznego, co nie wymaga używania drogich atramentów czy brudzących kaset z tonerami. Etykiety Label Writer to arkusze umieszczone na rolce, którą w wygodny sposób można ulokować w urządzeniu do drukowania. Korzystanie z tego rozwiązania pozwala na nadruk około 130 etykiet, które bez problemu odklejają się od taśmy.

Zastosowanie etykiet Label Writer

Drukarka, która wykonuje nadruk na etykietach jest niewielkich rozmiarów, co sprawia, że zmieści się praktycznie na każdym blacie. Etykiety Label Writer najczęściej używa się do seryjnej korespondencji. Dostosowany jest do tego trwały, biały papier z mocnym klejem. W jednym opakowaniu rolki znajduje się 130 arkuszy etykiet o różnorodnych wymiarach. Ponadto etykiety Label Writer znajdują zastosowanie w przemyśle do oklejania dużej ilości towaru.

Zarządzanie wydrukami

Kupując drukarkę do etykiet, każdy użytkownik otrzymuje specjalistyczne oprogramowanie do zarządzania wydrukiem naklejek. Za jego pomocą bez problemów można zaprojektować i wydrukować dowolną ilość etykiet. Korzystanie z programu jest bezpłatne. Etykiety Label Writer najczęściej wykorzystywane są w pomieszczeniach biurowych, gdzie przydają się w przypadku oznaczania segregatorów, półek, przegródek oraz dokumentów do archiwizacji. To najbardziej ekonomiczne rozwiązanie dostępne na rynku.

Tomasz Szymula