Witamy na InfoKomp!

Najciekawsze artykuły w jednym miejscu!

Buty i wyszukiwarki

Buty i wyszukiwarki

Buty skórzane, kozaki damskie były najczęściej wyszukiwanymi przez Annę frazami w wyszukiwarkach. Dziewczyna kochała zakupy, młodość, zabawę i dobre wino. Spośród wszystkich możliwych do wyobrażenia sobie części garderoby, to właśnie butów posiadała najwięcej. Kochała buty płaskie, szpilki, sandały i super szpilki, często miała wrażenie, że wszystkie po równo.

Partner życiowy Anny, Kazimierz, nienawidził zakupów. Lubił szachy i oglądanie filmów spod koca, w długie jesienne wieczory. Nie przepadał za hazardem. Para często spotykała się z opiniami, że pozornie oboje są zupełnie różni, co zupełnie nie przeszkadzało im w spokojnym i względnie szczęśliwym życiu. Buty skórzane, kozaki damskie, szpilki i sandały wciąż leżały w korytarzu i życie toczyło się dalej.

Super szpilki

Około roku dwutysięcznego, mniej więcej w trzecią rocznicę ślubu, Kazimierz postanowił znaleźć sobie hobby. Dość miał samotnych weekendów, podczas których Anna szalała z koleżankami na zakupach, zdecydował zatem, że potrzebuje pasji. Po kilkutygodniowych próbach, w których trakcie, mężczyzna próbował między innymi trójboju siłowego, lekkiej atletyki, strzelectwa i skoków narciarskich, ostatecznie jego wybór padł na szycie. W pierwszej kolejności nasz bohater zaopatrzył się w doskonałej jakości materiały oraz igły marki super szpilki. Mężczyzna zaczął od wybrania wprowadzającego kursu internetowego, ale gdy ten nie spełnił jego oczekiwań, szybko przeniósł się na cykl stacjonarnych szkoleń, prowadzonych w ośrodku, w mieście, w którym mieszkał.

Tomasz Szymula